Dobrze jest podróżować z ludźmi wartymi zaufania. A możemy o tym mówić tylko wtedy, jeśli dana firma taksówkarska przekuwa słowa w czyn. W tej materii to my jesteśmy najlepszym wyborem. W „Taxi Wałbrzych” cennik dla Klientów jest bardzo atrakcyjny, a nasi licencjonowani kierowcy dbają o zapewnienie maksymalnego komfortu przejazdu. Szybka, lecz bezpieczna podróż, idealna znajomość ulic, a także absolutna uczciwość; to wszystko stanowi esencję naszej działalności. Poniżej prezentujemy w pełni konkurencyjny cennik taryfowy, specjalnie dostosowany do oczekiwań naszych Klientów.

Taryfa 1

3,00 zł/1km


w granicach miasta

Taryfa 2

4,50 zł/1km


niedziele, święta, noc w granicach miasta

Taryfa 3

6 zł/1km


poza miastem

Taryfa 4

9,00 zł/1km


niedziele, święta, noc w granicach miasta

Postój

35 zł/1km


opłata za 1h postoju taryfa I i III

Cena za usługi firmy Taxi Wałbrzych jest zawsze atrakcyjna.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Zapewniamy transport wszędzie tam, gdzie jest on potrzebny. Aby zmaksymalizować wygodę, wprowadziliśmy do naszych taksówek terminale do kart płatniczych, a także elektroniczny system bezgotówkowych rozliczeń. Osoby prywatne mogą liczyć na szybką i sprawną realizację recept oraz dostarczenie zakupów. To niezwykle wygodne rozwiązanie, gdy domowy barek podczas imprezy zaczyna świecić pustkami, ale także wtedy, gdy w apteczce zabraknie podstawowych leków. Z przyjemnością pomożemy w:

  • przewiezieniu zwierząt i zakupów

  • uruchomieniu pojazdu przy pomocy kabli

  • odprowadzeniu pojazdu

  • transferze z lotniska we Wrocławiu do Wałbrzycha

  • obsłudze imprez okolicznościowych

  • dowiezieniu dzieci do szkoły

  • dostarczeniu przesyłki

Firma „Taxi Wałbrzych” posiada także rozbudowaną ofertę dla firm, dzięki czemu transport pracowników lub gości firmy nie staje się żadnym problemem. Mamy przejrzysty system rozliczeń, co podnosi wygodę wszelkich transakcji. „Taxi Wałbrzych” przewóz osób traktuje poważnie, dlatego też nasza flota obfituje w najlepsze samochody, których stan techniczny jest na bieżąco monitorowany. To ważne w przypadku przewozu rodziny czy bagaży większych gabarytów.

Poznaj atrakcyjny cennik firmy „Taxi Wałbrzych”.

Przygotowaliśmy ofertę na każdą kieszeń!

„Taxi Wałbrzych” to po prostu tanie taksówki. Nasz cennik jest skonstruowany z myślą o wszystkich tych, którzy chcą przenieść się szybko i wygodnie w dowolne miejsce. Wiemy, że konkurencyjna cena jest niezwykle istotna. Tak więc niezależnie od tego, czy ulice miasta toną w ruchu w godzinach szczytu; cena u nas pozostaje taka sama. Zajmujemy się przewozem osób zarówno na terenach miasta Wałbrzych, jak i poza nim. Dojazd do okolicznych miejscowości, czy też transfer z lotniska we Wrocławiu nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. W przypadku niestandardowych tras, a więc znacznie wychodzących poza obszary miasta, ustalamy umowną stawkę, którą można negocjować. Cena za usługi firmy „Taxi Wałbrzych” zawsze pozostaje adekwatna do oczekiwania Klienta. Zapewniamy, że opłata taryfowa, początkowa oraz postojowa zawsze będzie konkurencyjna. W tym tkwi sekret popularności naszego przewoźnika.